Neúměrné zvyšování cen některými obchodníky

Vážení zákazníci, v současné situaci v souvislosti s výskytem koronavirusu způsobující onemocnění COVID-19 jsme na trhu zaznamenali neúměrnou výši cen za naše produkty Sanytol u některých obchodníků.Chtěli bychom vás touto cestou informovat, že ceny, za které dodává naše firma AC Marca našim dodavatelům, jsou nezměněny a odpovídají cenám stanoveným v ceníku 2020 vydaném na podzim 2019.

Číst více...

Situace s dodávkami produktů značky Sanytol

Situace s dodávkami produktů značky Sanytol v souvislosti s epidemiologickou situací nákazy Coronavirem COVID-19

Číst více...

Kdo pravidelně maže, má krásné ruce

Pokožka na rukou bývá velmi namáhána - častým mytím, pravidelným používáním čisticích prostředků bez rukavic, studeným vzduchem v zimě i přemírou slunečních paprsků v letních měsících. Výsledkem může být suchá, popraskaná kůže s nepěknými pigmentovými skvrnami. Novinky na trhu, Lactovit krém na ruce vyživující a Lactovit lactourea krém na ruce regenerační, díky speciálnímu složení pomáhají udržovat pokožku rukou zdravou a krásnou.

Číst více...

Chraňte svou pokožku před rychlejším stárnutím

Pro zdraví a krásu každého typu pleti je důležitá správná péče. Obzvláště lidé se suchou a velmi suchou pokožkou by si měli pečlivě vybírat tělovou kosmetiku. Ta by měla zajistit dostatečné zvlhčení a obnovu kůže, aby nedocházelo k jejímu vysušování a hrubnutí. Přípravky z řady Lactovit Lactourea nabízí díky kombinaci kyseliny mléčné a čisté urey ideální péči o suchou a velmi suchou pokožku.

Číst více...

Ze dřeva …pro dřevo…

Stará dřevěná komoda po babičce stejně, jako nový dřevěný stůl právě dovezený z dílny ještě vonící novotou, mohou být stejně krásné díky široké řadě přípravků Alex Renovátor nábytku. Antistatické spreje, aerosoly, nebo speciální utěrky udržují tradiční i moderní dřevěný nábytek čistý, obnovují jeho přirozenou barvu a vzhled, pečují o něj a vy se můžete z jeho krásy těšit dlouhá léta.

Číst více...

Čisto a navíc bez bakterií, virů i plísní

Čekají nás nejkrásnější svátky v roce, a proto se většina domácností chystá na generální úklid. Ideální by bylo mít nejen celou domácnost čistou, ale mít jí i zbavenou škodlivých virů a bakterií či plísní. Nechceme ovšem nejdřív uklidit a pak teprve dezinfikovat, tak bychom strávili úklidem zbytečně mnoho času.

Číst více...

Dřevěná podlaha bez skvrn

Dřevo je unikátní materiál. Roste a zraje desítky let, které se odráží v jeho kráse. Pro jeho jedinečnost a unikátnost je dřevo materiálem, který se velice často používá v interiérech. Nábytek, doplňky, obložení či podlahy, tomu všemu dřevo propůjčuje punc originality. Dřevěné podlahy vytváří hřejivý pocit tepla, zútulňují prostor a působí moderně i luxusně zároveň.

Číst více...

Budoucnost péče o pokožku

Osobní hygiena prošla po staletí různými stádii vývoje. Současná doba považuje péči o pokožku za společenský standard. Vlivem zrychlujícího se tempa doby klademe vyšší důraz na praktičnost, rychlost a jednoduchost v kombinaci s maximální péčí. Novým trendem v této oblasti jsou inovativní mléka do sprchy Lactovit.

Číst více...

Kde doma nejčastěji naleznete mikroby?

Máte doma čisto, že by se dalo jíst z podlahy? Podívejte se na vaši domácnost očima mikrobiologa a odhalte nová místa, kde s největší pravděpodobností naleznete více bakterií a virů než byste čekali. Toaleta, odpadkové koše, výlevky, to jsou místa, kde mikroby očekáváme, ale co jinde? Která místa by se dala považovat za TOP ve výskytu mikrobů?

Číst více...

Zatočte s prachem

S prachem se můžeme setkat doslova na každém kroku. Prach patří mezi jeden z nejčastějších alergenů a dokáže způsobit i závažnější zdravotní problémy. Z těchto důvodů se jej snažíme alespoň doma eliminovat na minimum.

Číst více...

Čisté prádlo bez bakterií a virů

Trendem současné doby je použití nižších teplot při praní. Mnohé materiály a barvy jsou velmi citlivé na vyšší teploty a při praní by se mohly poškodit. Prádlo při praní v nízkých teplotách se sice vypere a zbaví nečistot, ale nízká teplota nezničí škodlivé mikroorganismy.

Číst více...

Extra péče pro váš nábytek

Vyživující krémy si našly v posledních několika desetiletí cestu do našich toaletních stolků. Oddálit stárnutí, mít zářivou, jemnou a zdravou pokožku je snem mnohé ženy. Nezapomínáme ovšem na místa, kde tak pečlivě právě tyto zázraky farmacie ukládáme? Nezapomínáme na toaletní stolky, skříňky a komody? Vždyť i ony potřebují vyživující krém, aby nezestárly.

Číst více...

Obranný štít vaší pleti

Štít chránil ve středověku rytíře před zraněními. Dokázal zastavit hrot těžkého meče stejně jako ostří sekery. Umožňoval rytířům bránit hrad či město před pleněním. Stejně jako cizí nájezdníci ve středověku devastovali města, devastují okolní vlivy, jako je slunce, střídající se teploty, mráz nebo smog, vaši pokožku. I ona potřebuje ochranný štít, který jí umožní bránit se. Pokožka si dokáže za ideálních podmínek takový obranný štít vytvořit sama, ovšem škodlivé vnější faktory jí oslabují a pak je potřeba jí pomoci. Řada produktů Lactovit Activit stimuluje přirozené obranné mechanismy pokožky a tím pomáhá udržovat pokožku zdravou a krásnou.

Číst více...

Už zase úklid? Proč ne.

Konec roku by se s lehkou nadsázkou dal označit jako období uklízení. Ti z nás, kteří mají chaty a chalupy, musí na konci roku vše připravit k zazimování a tak začíná první větší úklid. Navíc se blíží Vánoce. K těmto svátkům patří naklizený a nastrojený byt či dům. Předvánoční čas je tedy období, kdy se většina domácností chystá na generální úklid. Ideální by bylo mít nejen celou domácnost čistou, ale mít jí i zbavenou škodlivých virů a bakterií či plísní. Nechceme ovšem nejdřív uklidit a pak teprve dezinfikovat, takto strávíme úklidem domácnosti dvojnásobek času, který bychom mohli věnovat příjemnějším věcem.

Číst více...

Aby nábytek ožil

Vdechněte život vašemu nábytku. Vyretušujte jeho „vrásky“ vytvořené léty používání, dejte mu dostatek „šťávy“ pro jeho hladkou strukturu, zastavte jeho stárnutí a uchovejte jeho krásu.

Číst více...

Pokožka plná života

Mléko je životodárná tekutina plná nepostradatelných složek, které působí hluboko v kůži. Poskytuje pokožce kompletní přirozenou výživu a regeneraci. Proto specialisté v oblasti tělové kosmetiky přikládají mléku velký význam. Značka Lactovit využívá sílu mléčných složek, aby vám přinesla pokožku plnou života.

Číst více...

Máte doma uklizeno, nebo „uklizeno“?

Když mluvíme o úklidu, většina z nás myslí na to, jak utře prach a vyluxuje. Potíž je, že při takovém úklidu nezlikvidujeme všechnu špínu. Bakterie, viry, plísně nebo nečistoty, které ulpívají na opomíjených místech, zůstávají s námi. A narušují nejen útulnost domova, ale mohou ohrozit i zdraví členů naší rodiny. Důkladný úklid totiž není jen o hadru a vodě. Je také o tom zbavit se škodlivých mikroorganismů. Například SANYTOL univerzální sprej se hodí takřka na všechny povrchy a likviduje až 99 % bakterií, virů a plísní!

Číst více...

Aby podlaha nezestárla

Vrásky nemá ráda žádná žena. Tak, jak se snažíme omezit viditelné příznaky stárnutí na našem obličeji, hledáme řešení i pro naše podlahy. Dřevěné podlahy mají tendenci vysychat. Jak dřevo vysychá, objevují se škvíry a praskliny. Podlaha ztrácí postupem času lesk i barvu a opticky i fyzicky stárne.

Číst více...

Dvojí síla pro vaši pokožku

Kravské mléko je vynikajícím zdrojem mléčných proteinů, vitamínů, minerálů a dalších látek, které prospívají tělu. Pro tyto vlastnosti se mléko často používá nejen v potravinářství, ale také v kosmetice. Vždyť již ve starém Egyptě si královna Kleopatra dopřávala koupel v mléce, aby její pleť byla jemná, hebká a krásná. Proto i řada tělové kosmetiky Lactovit vsadila na sílu mléka. Nové receptury mají nyní dvojnásobnou sílu. Jsou obohacené o dvojnásobné množství mléčných proteinů a vitamínů pro maximální péči o pokožku.

Číst více...

Revoluce v osvěžovačích

Osvěžovače vzduchu zná snad každý, dokážou pohlcovat pachy a navíc provoní prostor příjemnou vůní. Ale viděli jste někdy DEZNFEKCI s vůní? Tuto revoluční novinku vyvinuli vědci ve vývojových laboratořích ve Francii. Jejich snahou bylo připravit osvěžovače vzduchu, které dokážou nejen pohlcovat pachy, ale celý prostor zbaví virů, bakterií a plísní. Revoluční novinka Sanytol spojuje dezinfekci a osvěžovač vzduchu v jednom.

Číst více...

Milujeme dřevo

Dřevo v interiéru je trendem současné doby. Již od nepaměti jej lidstvo využívalo napříč všemi činnostmi. Za tisíce let zpracování dřeva prošlo svým vývojem a různými trendy. Přesto zůstává dodnes jedním z velmi ceněných materiálů. Pro svoji krásu, relativně snadnou opracovatelnost a různorodost se stalo dřevo nezastupitelným materiálem v moderním interiéru.

Číst více...

Sametová revoluce ve vaší koupelně

Kůže hrubá, šupinatá a neustále napnutá k prasknutí? Ano, suchá a velmi suchá i citlivá pokožka dostává v tomto ročním období opravdu zabrat. Více než kdy jindy je na podzim a v zimě vystavována působení výkyvů počasí. Neprospívají jí ani snižující se teploty, ani přibývající sychravé a větrné dny. Bývá častěji zarudlá, může svědět a vrásky jsou na ní najednou zase o něco viditelnější… Trápí vás přesně tohle? Pak je i ve vaší koupelně čas na revoluci v podobě kosmetických produktů Lactovit Lactourea, které díky svému jedinečnému mléčnému základu pomohou proměnit suchou pokožku v dokonalý samet!

Číst více...

Čisto a vydezinfikováno v jednom kroku

Proč trávit spoustu času úklidem, když to jde jinak. Vyčistit a vydezinfikovat v jednom kroku šetří čas.

Číst více...

… aby dřevo ožilo

Dřevo je úžasný přírodní materiál. Aby si zachovalo svojí přirozenou krásu, ožilo a ze zašedlé podlahy byla zase ta krásná podlaha dýchající teplem domova, potřebuje správnou péči. Nový ALEX Protection Extra dřevo šetrně čistí, oživuje barvu a zabraňuje vysychání, a tím předchází rozesychání a vzniku spár. Dřevěná podlaha pak pod vašima rukama ožije v přirozeném lesku. Obsahuje funkční silikony, které chrání dřevo proti vlhkosti a vytváří tak voděodolný efekt. ALEX Protection Extra obsahuje navíc lanolin, látku, která vyživuje dřevo a chrání jej před opotřebením. Lanolin dokáže zastavit „stárnutí“ dřevěné podlahy a vrací ji v čase. Obnovuje vlastnosti, které dřevo postupně opotřebením ztrácí. Darujte při každém úklidu život své dřevěné podlaze.

Číst více...

Mléčný koktejl pro vaši pokožku

Mléko bychom mohli přirovnat bez nadsázky k životodárnému koktejlu bohatému na všechny důležité látky, které organismus pro svůj růst, vývoj a regeneraci potřebuje. Díky svému složení je kravské mléko velmi ceněným zdrojem bílkovin, vápníku, minerálů a vitamínů i pro naši pokožku. Právě tyto živiny obsažené v mléce daly sílu i jemnost tělové kosmetice Lactovit.

Číst více...