Aby nábytek ožil

Aby nábytek ožil

Vdechněte život vašemu nábytku. Vyretušujte jeho „vrásky“ vytvořené léty používání, dejte mu dostatek „šťávy“ pro jeho hladkou strukturu, zastavte jeho stárnutí a uchovejte jeho krásu.

S věkem i nábytek stárne. Postupně přibývají rýhy, rozesycháním se objevují prasklinky, barva bledne. Léta se na povrchu nábytku podepíšou stejně jako na naší tváři.

Řada výrobků Alex Renovátor díky svému revolučnímu složení obohacenému o přírodní výtažky ze dřeva dává život a navrací krásu nábytku. Vyživuje jeho pomyslnou „pleť“ a dodává mu lesk.

Aerosol Alex Renovátor nábytku chrání nábytek a pečuje o něj. Obnovuje jeho povrch a nábytek je jako nový. Dokonce dokáže obnovovat barvu a vzhled nábytku. Ošetřené plochy jsou přirozeně lesklé. Je vhodný pro pravidelný úklid.

alex-nabytekAntistatický sprej Alex Renovátor nábytku čistí a vyživuje naráz. Díky speciální receptuře, která obsahuje antistatické složky, zabraňuje opětovnému usazování prachu a nábytek tak zůstává déle čistý. Alex sprej eliminuje otisky prstů, nezanechává mastné stopy a obnovuje přirozený lesk.

Prach i nečistoty z dřevěného nábytku odstraní snadno a rychle utěrky Alex Renovátor nábytku extra péče. Obnovují přirozenou barvu a zajistí okamžitý lesk.

alex-renovatorSpecialistou v péči o nábytek je letošní novinka krém – Alex Renovátor nábytku extra péče s přírodními výtažky ze dřeva. Chrání a renovuje nábytek a je maximálně šetrný k povrchům. Neobsahuje rozpouštědla. Krém zvyšuje lesk, oživuje přirozenou barvu, renovuje a dokonce dokáže překrýt i menší škrábance. Vdechněte život svému nábytku.