ceys-logo

Vítejte ve světě Ceys!

Ceys je značka pro specialistu ve světě lepidel a chemických výrobků pro kutily. Ceys působí v různých segmentech trhu, který nabízí široký sortiment výrobků pokrývající všechny potřeby lepení, spojování a těsnění. Doma, v garáži, na zahradě, ve škole, v kanceláři, v dílně nebo na stavbě, Ceys si vždy poradí!

Za prvé proto, že Ceys je opravdový odborník, s téměř padesátiletou zkušeností ve světě lepidel a kutilství. Je to opravdu dlouhá doba … a Ceys za tu dobu zvládl všechno!

Za druhé proto, že Ceys se snaží uspokojit všechny potřeby jak profesionálních zákazníků, tak i domácích kutilů, což přináší výhody všem: kutilové a drobní zákazníci mohou využívat vysoké kvality výrobků, kterou vyžadují profesionálové, a profesionálové zase mohou počítat s výrobky, jejichž použití je praktické, pohodlné a jednoduché.

Za třetí proto, že Ceys najdete ve stovkách a stovkách obchodních míst a jeho výrobky je tak snadné najít.

A konečně proto, že Ceys neustále zkoumá a vyvíjí nové výrobky stále účinnější a odpovídající požadavkům doby, a díky tomu nabízí výjimečně širokou škálu výrobků, jak zjistíte na těchto stránkách.

Se Ceysem jde všechno snadněji!

Více informací naleznete na  CEYS.CZ

CEYS MONTACK montážní lepidla

MONTACK – MONTÁŽNÍ LEPIDLA – lidově „tekuté hřebíky“ – patří v dnešní době k nepostradatelným pomocníkům v každé domácnosti, ale i každého řemeslníka. Jedná se o lepidla, která zároveň splňují vysoké požadavky profesionálů, ale práce s nimi je velmi jednoduchá. Jsou oblíbené zejména díky rychlé a čisté práci s vynikajícím výsledkem.

Profesionální kvalita montážních lepidel MONTACK zaručuje všem kutilům i profesionální řemeslníkům vysokou pevnost spoje i vyplňovací schopnosti při aplikaci na nerovné povrchy.

CEYS TOTAL TECH

CEYS Total Tech je lepidlo a zároveň tmel s jedinečnou technologií Polymer Total 3. Stavební hybridní tmel – polymer, který vykazuje přilnavost polyuretanu a elasticitu silikonu. LEPÍ všechny materiály nacházející se jak v interiéru, tak i v exteriéru, DOKONCE I POD VODOU. TMELÍ všechny typy spár a spojů a dodává jim trvalou pružnost. OPRAVUJE s expresním účinkem: s okamžitým slepením a hermetickým těsněním.

Odolný nejtvrdším povětrnostním vlivům:

 • ULTRA ODOLNÝ: je odolný vůči počasí, vodě, vlhkosti a UV záření.
 • SUPER FLEXIBILNÍ: pružné a měkké spoje, odolný úderům, nárazům a vibracím.
 • VYSOKÉ VYPLŇOVACÍ SCHOPNOSTI: Umožňuje spoje na nerovné povrchy, které potřebují plnění. Bez rozpouštědel: neatakuje materiály.

CEYS speciální lepidla

CEYS speciální lepidla – speciální lepení konkrétních materiálů. Každý lepený materiál má odlišné vlastnosti a při lepení vyžaduje lepidlo, které je určen0 právě pro daný druh materiálu. Mnoho lepidel obsahuje rozpouštědla, která mohou poškodit citlivé materiály nebo dokonce mohou vyvolat jejich oxidaci. Proto ceys nabízí řadu speciálních lepidel pro určitý druh materiálu či dokonce aplikaci, které zaručují optimální výsledky za každé situace.

CEYS univerzální lepidla

CEYS univerzální lepidla splňují základní požadavky pro lepení spojů a jsou vhodná pro řadu běžných aplikací. Patří vždy do „domácí lékárničky Vašeho domova“. Poradí si s celou řadou základních materiálů, mají také vyplňovací schopnosti a práce s nimi je velmi jednoduchá. Stačí si jen vybrat to nejvhodnější!

CEYS SILIKONY – jednosložkové silikonové tmely

CEYS SILIKONY – jednosložkové silikonové tmely jsou ideálním řešením pro těsnění, izolaci, výplně spár apod. Brání průniku vzduchu, vody a vlhkosti. Vytváření permanentně pružné a hygienicky čisté spoje.  SILIKONCEYS nabízí řešení pro profesionály i pro domácí kutily. Řada základních silikonů SILIKONCEYS nabízí řešení jednoduchých problémů až po ty velmi náročné, vyžadující 100 % KVALITU.

Správná volba použitého silikonu je velmi důležitá pro dosažení optimálních výsledků.

CEYS AGUA STOP

CEYS AGUA STOP – řešení proti vlhkosti. Voda nebo vlhkost jsou jedním z největších problémů v domech. Mohou způsobit žluté nebo černé skvrny, zápach a plísně na zdech a stropech, poničenou malbu, dřevěný nábytek nebo parkety. Častým následkem jsou také opadané obklady, popraskaná malba, rezivějící vodovodní baterie, zpuchřelé dřevo… Opadávání částí balkónů a říms. V extrémních podmínkách (vlhkost v konstrukci budovy) může dojít i k opotřebení stavebního materiálu a k postižení stability budovy.

Vlhkost je zdraví nebezpečná, protože se tvoří plísně, v kterých se drží roztoči. To způsobuje dýchací alergie, jež velmi postihují osoby trpící astmatem a revmatismem.

Také se zvyšuje ENERGETICKÁ SPOTŘEBA. Protože máme pocit chladu, zvýšíme teplotu topení, tím se zvýší spotřeba a náklady. Také je třeba počítat se zvýšenými náklady za opravu poškozených předmětů.

Řada přípravků CEYS AGUA STOP pomáhá vyřešit tyto problémy s vlhkostí velmi snadno, jednoduše a rychle.

SUPERUNICK a SUPERCEYS - vteřinová lepidla

CEYS představuje novou řadu vteřinových lepidel SUPERUNICK®, která je výsledkem rozsáhlého výzkumu a díky svým vlastnostem uspokojí potřeby těch nejnáročnějších uživatelů.

Pod touto značkou nabízíme dva druhy vteřinových lepidel:

SUPERUNICK IMMEDIATE POWER – maximálně výkonné univerzální vteřinové lepidlo z kyanoakrylátu, které schne do 3 vteřin. Lepí silně, rychle a bezpečně. Tekutá forma nové generace nedráždí ani nezapáchá. Má vynikající lepicí vlastnosti na celé řadě materiálů a povrchů. V porovnání s tradičními univerzálními lepidly vyniká tento výrobek mimořádně krátkou dobou lepení a zároveň vysokou pevností, a to i u aplikací, kde je vyžadována pružnost.

SUPERUNICK EXTREME POWER – maximálně výkonné univerzální vteřinové lepidlo z kyanoakrylátu, které schne do 10 vteřin. Lepí silně, rychle a bezpečně. Jedná se o vysoce viskózní gel s vynikající vyplňovací schopností, který nedráždí a nezapáchá. V porovnání s tradičními univerzálními lepidly nabízí mimořádně krátkou dobu lepení, větší pevnost a rychlost. Díky svým vlastnostem je tento výrobek dokonalý jako montážní lepidlo pro drobné aplikace i pro kutilské práce.

SUPERCEYS

Kyanoakrylátové vteřinové lepidlo vysoké pevnosti a velice jednoduchého použití. Je

ideální pro rychlé a drobné opravy. Zaschne během 3 vteřin a je transparentní. Odolá zátěži až 200 kg/cm2. Díky své univerzálnosti je vhodný na mnoho materiálů:  porcelán, plasty, papír, guma, kov, dřevo, sklo, kůže, karton, mramor aj.

CEYS tmely – jednosložkové i dvousložkové

Na spojení dvou povrchů je třeba zvolit správné lepidlo. Každý materiál má velmi rozdílné vlastnosti barvy, textury, tvrdost, odolnost vůči teplotě, vodě nebo vlhkosti, apod. Jsou-li ale tyto dvě plochy nerovné, nezapadají do sebe nebo dokonce kousek materiálu chybí, je třeba sáhnout po tmelu, který nerovnosti zacelí a zároveň může obě plochy také spojit. Proto při opravě nebo rekonstrukci musíme zvolit tmel, který po vytvrzení se musí co nejvíce podobat opravovanému materiálu a mít stejné vlastnosti jako opravovaný materiál.

Pod značkou Ceys naleznete řadu tmelů, které pracují na různé bázi, s různým způsobem použití ale vždy s dokonalým výsledkem! Zvolte vhodný typ tmelu přesně podle Vašich potřeb a požadavků.

CEYS pásková lepidla

CEYS pásková lepidla – rychlé, jednoduché a čisté řešení pro upevnění, utěsnění nebo spojení různých předmětů. Dokážou velmi rychle vyřešit nepředvídatelné problémy doma, na zahradě, v garáži, při cestování, apod.

Pásky slouží k:

 • OPRAVÁM: v jakékoli nouzové situaci. Jsou odolné, vodotěsné a pružné
 • UPEVNĚNÍ: pro trvalé lepení nebo dočasné řešení problému
 • TĚSNĚNÍ A IZOLACI: pro svařování za studena

CEYS chemické kotvy

CEYS chemické kotvy – vysoce odolné ukotvení. Na připevňování materiálů s extrémním zatížením a odolností je nejideálnějším řešením použití chemického kotvení. Jde o rychlé a bezpečné uchycení materiálů, které využívají jak profesionální řemeslníci – zedníci, zámečníci, instalatéři, montážníci, … ale také kutilové.

Chemické kotvy ceys se vyznačují vynikající kvalitou a dostupností. Neobsahují styren ani ftaláty. Pomocí chemické kotvy lze připevňovat závěsné toalety, umyvadla, antény, informační nápisy, schody, zábradlí, brány, závory, traverzy, klimatizační jednotky, vzduchotechniku, markýzy, závěsné skříňky, police,… Jsou vhodné pro kotvení lešení, konstrukcí, stavebních dílů do plných i dutých materiálů.  S chemickými kotvami lze připevňovat také v blízkosti okrajů – např. roh budovy.

KONTAKTPREN kontaktní chloroprenová lepidla

KONTAKTPREN – kontaktní chloroprenová lepidla uspokojují potřeby jak kutilů, tak i profesionálních řemeslníků. KONTAKTCEYS přináší výhody všem: kutilové a drobní řemeslníci mohou využívat velmi vysoké kvality výrobků, kterou vyžadují profesionálové. S jejich pomocí zvládnou opravit nesčetné množství problémů v domácnosti. Profesionálové zase mohou počítat s výrobky, jejichž použití je praktické, pohodlné a jednoduché.

Lepidla KONTAKTPREN se vyznačují:

 • profesionální kvalitou
 • vysokou pevností
 • univerzálním použitím
 • trvanlivostí
 • pružností spojů

EPOXICEYS epoxidová lepidla

EPOXICEYS epoxidová lepidla vznikla již na počátku minulého století, kdy byla potřeba spojení různých nesvařitelných materiálů – železo s mědí. Určitě by nám benefity epoxidů velmi dobře vysvětlil Henry Ford, když rozhodl modifikovat svůj legendární Ford T a použít lehčí materiály v kombinaci se železem (ty které nešly svařit). Od té doby prošla epoxidová lepidla velkým vývojem a dnes stojí na špičce ve světě lepidel pro svojí maximální odolnost, všestrannost a pevnost. Mají vysokou chemickou, fyzikální a teplotní odolnost a velké vyplňovací schopnosti.

CEYES bílá disperzní lepidla

CEYES bílá disperzní lepidla nesmí nikdy chybět v žádné „domácí lékárničce“. Používají je nejen děti, kutilové, ale také profesionální řemeslníci. Pracuje se s nimi velmi snadno, práce je čistá a přesná. Jsou zvláště vhodná pro lepení všech druhů dřeva a jeho derivátů. Dosahují velmi pevných spojů.

Disperzní lepidla Ceys nabízí ještě další přidanou hodnotu a tou je speciální uzávěr TWIST.

CEYS ESPUMAX – polyuretanové pěny

CEYS ESPUMAX – polyuretanové pěny kombinují vlastnosti těsnění, vyplňování, tepelnou i zvukovou izolaci. Silně přilnou k většině materiálů, které se používají ve stavebnictví. Pěny po nanesení expandují a vytvoří dutou strukturu buněk, která tvoří zvukovou a tepelnou bariéru a bariéru proti vlhkosti.

Aplikace:

 • Těsnění a výplně dutin a spár
 • Izolace vzduchových komor
 • Izolace klimatizačního zařízení
 • Výplně a izolace průchodů potrubí ve stěnách
 • Uchycení a lepení střešních tašek
 • Montáž okenních rámů a dveřních zárubní
 • Upevnění jakéhokoli materiálu používaného ve stavebnictví

CEYS PU tmely - SELLAFLEX

CEYS SELLAFLEX je TĚSNÍCÍ POLYURETANOVÝ jednosložkový TMEL vysoké kvality pro použití ve stavebnictví k těsnění, lepení a vyplňování pružných spár a dilatačních spojů, a také jako lepidlo různých konstrukčních prvků. Je odolný vůči náhlým změnám teplot, a jeho vytvrzování je závislé na vlhkosti okolí. Po vytvrzení je přetíratelný.

Dokonale přilne k různým materiálům.