AC MARCA  je mezinárodní skupina se sídlem v Barceloně, s osmi dceřinými společnostmi a více než 700 zaměstnanci, jejíž produkty najdete ve více než 50 zemích světa.

Tato společnost založená v roce 1922 začínala s výrobou barev na textilie pro domácí použití pod značkou IBERIA. Od té doby významně rozšířila své pole působnosti a v současné době se zabývá výrobou a distribucí více než dvaceti druhů značek z oblasti detergentů a přípravků pro péči o domácnost, kosmetiky a lepidel a tmelů. Portfolio se může chlubit známými značkami jako je např. Alex, Norit, Sanytol, Lactovit, Giorgi, Ecran, Ceys aj. Většina značek je lídrem trhu ve svých kategoriích.

AC MARCA má silné mezinárodní zastoupení ve více než 60 zemích prostřednictvím svých dceřiných společností a distributorů. Země s vlastními dceřinými společnostmi jsou Česká republika, Slovensko, Francie, Maďarsko, Chile, Mexiko, Portugalsko a Rumunsko. Skupina kromě jiného také vlastní tři výrobní centra ve Španělsku a další tři ve Francii, Mexiku a v České republice.