iberia-logo

IBERIA - pro barvy zářivé a jasné

Značka IBERIA je specializovaná na barvy textilií. Není určená pouze na barvení textilií – tzn. na změnu barvy, ale specializuje se také na ochranu barev – bělení, odstraňování skvrn a ochranu barev při praní.

IBERIA CLASSIC barvy na textil

IBERIA CLASSIC barvy na textil jsou určené ke změně barvy textilie. Barví přírodní, syntetická i směsová vlákna. Lze je použít při barvení v ruce i v pračce. Barevná škála nabízí 5 barevných odstínů, které lze mezi sebou i míchat a vytvářet tak nepřebernou škálu barev.

  • Černá
  • Námořnická modrá
  • Červená
  • Vínově červená
  • Tmavě hnědá

IBERIA PROTECT utěrky zachycující barvy

IBERIA PROTECT utěrky zachycující barvy jsou utěrky, které absorbují zbytky barev, které se při praní oděvů vypírají. Barva zůstává v utěrkách a nepřenáší se na další prané oděvy. Mohou se použít při jakémkoliv pracím cyklu a při všech teplotách.

IBERIA REVOLUTION odstraňovač odolných skvrn

IBERIA REVOLUTION odstraňovač odolných skvrn se speciálním složením, které odstraňuje skvrny od trávy, ovoce, jogurtu, kečupu, propisky, apod. Aplikační kartáček odstraní zažranou nečistotu bez poškození tkaniny a skvrnu zcela odstraní.

IBERIA bělič záclon

IBERIA  bělič záclon je speciální přípravek pro praní bílých záclon a závěsů. Obsahuje škrob, který dodává záclonám tvar a zanechává je jako nové bez nutnosti žehlení.

Odbarvovač na omylem obarvené prádlo

Odbarvovač na omylem obarvené prádlo odstraňuje barvu z nechtěně obarvených částí prádla. Je určen výhradně na bílé prádlo, neboť by mohlo dojít ke změněn jeho barvy. Přípravek lze použít také pro odbarvování oblečení před barvením světlejší barvou. Maximálně sníží intensitu původní barvy tak, aby bylo možné oblečení následně barvit a dosáhnout světlejšího tónu.

Obsah: 200 g