LACTOVIT

Mléko a produkty z něj patří již tradičně nejen do kuchyně, ale i do koupelen. Vždyť právě mléko mělo svoji důležitou úlohu ve zkrášlovacích rituálech již ve starém Egyptě. Známé jsou koupele královny Kleopatry v oslím mléce.

Moderní doba se využití mléka v kosmetice nevyhýbá, ba právě naopak.

Lactovit, španělská řada produktů tělové kosmetiky, je založena právě na blahodárných vlastnostech mléka, které se stalo inspirací celé značky. Mléko, hlavní esence přípravků Lactovit, je nezbytné pro lidský organismus, ale i pro pokožku. Dodává ji bílkoviny, přírodní živiny a má důležité regenerační a ochranné vlastnosti.

Lactovit: krémová a jemná péče o pokožku bez parabenů.

Stav naší pokožky závisí nejen na genech, ale významně ji ovlivňuje i životní prostředí. V průběhu let se struktura pleti mění, ztrácí svoji pružnost a pevnost, vyskytnou se skvrny, civilizační ekzémy. Proto je nezbytné o ni odpovídajícím způsobem pečovat.

Objevte novou a revoluční technologii postupného uvolňování s kosmetikou Lactovit. Po několika letech výzkumu značka představuje nejnovější inovaci svého portfolia sprchových gelů a tělových mlék: novou formuli v podobě mléčných mikrokapslí LACTOSOMAS.

LACTOSOMAS v sobě obsahují účinné složky mléka (minerály, vitamíny, proteiny...). Díky své velikosti a struktuře proniknou i do nejhlubších vrstev pokožky a vyživují ji tak do hloubky. Mikrokapsle LACTOSOMAS působí přesně tam, kde to pokožka nejvíce potřebuje.

Lactovit nabízí řešení pro celou rodinu.

Sprchové gely a tělová mléka jsou nabízeny pro různé druhy pleti celkem ve 4 produktových řadách.

Vybere si opravdu každý.

Více informací naleznete na  WWW.LACTOVIT.CZ

Lactovit Original

PEČUJE A VYŽIVUJE POKOŽKU

Tělová kosmetika Lactovit využívá blahodárných vlastností mléka a svým speciálním složením zajistí pokožce správnou péči. Sprchové gely, tělová mléka, krémy na ruce a mléka do sprchy tvoří ucelenou řadu výrobků vhodnou pro všechny typy pleti, kterou ocení celá rodina.

Síla mléčných proteinů chrání pokožku před i po sprchování, má přirozené hydratační účinky, odstraňuje nadměrné množství mazu a potlačuje tvorbu pupínků. Nový komplex s mikrokapslemi LACTOSOMAS navíc účinkuje přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Sprchový gel s vitamíny a mléčnými proteiny dodává pokožce maximální hebkost, díky vysokým hydratačním vlastnostem. Vitamíny A, B a E pomáhají udržovat pleť zdravou a krásnou. Vitamin A  podporuje obnovu buněčné struktury pokožky, pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu. Při jeho nedostatku má kůže sklon k přesušení a vzniku skvrn, je tedy velmi důležitý pro její regeneraci. B komplex předchází svědění kůže a zajišťuje její rovnováhu – redukuje zvýšenou mastnotu pokožky, ale i její šupinatění. Vitamín E je významným antioxidantem, zabraňuje stárnutí pokožky a pomáhá udržovat pružnost pokožky. Tělové mléko s bambuckým máslem vyživuje pokožku do hloubky a obnovuje hebkost i té nejsušší pleti. Speciální složení vyživujícího krému na ruce pomáhá díky UV ochraně předcházet vzniku pigmentových skvrn.

Pleťová kosmetika Lactovit pečuje o Vaši pokožku a zajišťuje správnou rovnováhou všech důležitých složek. Je bez parabenů, pH neutrální a není testována na zvířatech.

Vyzkoušejte i nové zpevňující tělové mléko s čistým kofeinem, který účinně působí na pokožku. Už od první aplikace je tak pleť pevnější, zářivější a má zdravější vzhled. Zpevňujte pokožku novým trendy produktem z řady tělových mlék Lactovit.

Stránky produktu

Lactovit Activit

AKTIVNÍ OCHRANA POKOŽKY

Tělová kosmetika Lactovit využívá blahodárných vlastností mléka a svým speciálním složením zajistí pokožce správnou péči.
Pokud je pokožka vystavena vnějším agresím jako je stres, fyzická zátěž, sluneční paprsky, chlad, znečištění, chemické látky, může dojít k narušení přirozené mikroflóry pokožky. Pleť je dehydratovaná, s pocitem pnutí, vypadá nezdravě.

Produkty řady Lactovit Activit jsou obohaceny o  L.Casei F, které pomáhá obnovit přirozenou kožní mikroflóru a aktivizuje obranné kožní mechanismy. Vytváří ochranou bariéru a pomáhá udržet pokožce její optimální hydrataci. Vaše pleť si udrží přirozené zdraví a bude chráněná s maximální péči po celý den.

Síla mléčných proteinů chrání pokožku před i po sprchování, má přirozené hydratační účinky, odstraňuje nadměrné množství mazu a potlačuje tvorbu pupínků. Nový komplex s mikrokapslemi LACTOSOMAS navíc účinkuje přesně tam, kde je to nejvíce potřeba.

Pleťová kosmetika Lactovit Activit udrží přirozené zdraví pokožky a zajišťuje správnou rovnováhou všech důležitých složek. Je  bez parabenů, pH neutrální a není testovaná na zvířatech.

Stránky produktu

Lactovit Lactourea

HYDRATUJE, CHRÁNÍ, OBNOVUJE.

Tělová kosmetika Lactovit využívá blahodárných vlastností mléka a svým speciálním složením zajistí pokožce správnou péči.

Suchá a velmi suchá pokožka vyžaduje odpovídající péči. Tyto typy pleti jsou většinou citlivější s častými projevy podráždění – tvoření šupinek, zarudnutí, popraskání a nepříjemného pocitu pnutí. Jsou náchylnější na tvorbu hlubších vrásek a celkové projevy stárnutí kůže. Pro tuto pokožku je výběr pleťové kosmetiky zásadní.

Produkty Lactovit Lactourea jsou ideální kombinací pro péči o suchou a velmi suchou pokožku. Obsahují 10% Lactourey, komplex kyseliny mléčné a čisté urey , dvou jedinečných ingrediencí, které dodávají maximální hydrataci a obnovují pokožku.

Kyselina mléčná je přirozený hydratační faktor pokožky, pomáhá jí udržovat ochranný kyselý kožní plášť, má antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Čistá urea je pokožce vlastní látka, která se nachází ve svrchních vrstvách pokožky. Je jedním z hlavních konečných produktů metabolismu proteinů a je obsažena téměř ve všech tělesných tekutinách.

Patří mezi základní přirozené hydratační látky, které se dostávají do svrchních vrstev kůže s potem. U suché pokožky klesá koncentrace urey až o 50%. U pokožky starých lidí nebo u pacientů např. s atopickým ekzémem je tento úbytek ještě výraznější. Během let se snižuje vlastní schopnost pokožky produkovat kožní lipidy a vázat vodu. Pokožka je proto stále sušší, hrubší a olupuje se. Začínají se také objevovat jemné vrásky. Každodenním používáním hydratačních přípravků s ureou dochází k účinné rehydrataci svrchních vrstev pokožky. Díky tomu se stává pokožka hladší, vláčnější a je lépe ochráněna před vlivy vnějšího prostředí.

Pro kosmetické účely se používá synteticky vyráběná urea. Je to bezbarvá látka bez zápachu, která je při pokojové teplotě pevná. Získává se syntézou z anorganických solí kyanátu draselného a sulfátu amonného.

Pleťová kosmetika Lactovit Lactourea obnovuje zdraví Vaší pokožky a dodává jí maximální hydrataci. Je bez parabenů, pH neutrální a není testovaná na zvířatech.

STRÁNKY PRODUKTU

Lactovit Men

Tělová kosmetika Lactovit využívá blahodárných vlastností mléka a svým speciálním složením zajistí pokožce správnou péči.

Pánská pokožka bývá silná, odolná a pevná. Pro zachování jejího zdraví a vyváženosti je potřebná správná péče.

Sprchové gely Lactovit Men 3 v 1 intenzivně vyživují pokožku díky složení obohacenému o vitamíny a proteiny z mléka. Mléko, hlavní esence výrobků Lactovit, je bohaté na bílkoviny, vápník a minerály, které jsou velmi přínosné pro lidský organismus. Vlastnosti mléčných složek jsou ideální pro péči o pokožku a její hydrataci. Nový komplex s mikrokapslemi LACTOSOMAS navíc účinkuje přesně tam, kde je to nejvíce potřeba.

Sprchové gely s příjemnou vůní, obsahují Lactominerály, kombinaci proteinů, vitamínů a mléčných minerálů speciálně vyvinutou k posílení vitality pánské pokožky.

Lactovit Men Deo Action osvěžující – s deo složkami chrání pokožku před nepříjemným zápachem a zanechává příjemný pocit svěžesti a pohodlí.

Lactovit Men Active revitalizující – s aktivními posilujícími složkami pomáhá stimulovat kožní buňky a udržuje pokožku pevnou a aktivní.

Lactovit men Sensitive ultra hydratující – s hydratačními složkami dodává hydrataci potřebnou pro zdravou a jemnou pokožku. Ideální pro suchou a citlivou pokožku.

Stránky produktu