BRIL_PROFESIONAL_logo

BRIL - dokonalá čistota vaší domácnosti

Perfektně uklizená domácnost a zejména zářivě čistá kuchyň může být výsledkem každodenní usilovné a namáhavé práce. Nebo toho lze dosáhnout jednodušeji a zároveň velmi rychle. Při správné volbě čisticích prostředků se dokonalost stane standardem.

Výrobky značky BRIL v sobě spojují účinnou čistící sílu s jednoduchým a univerzálním použitím. Výsledkem bude vždy dokonalá čistota při minimálním úsilí.

Bril PROFESIONAL Univerzální odmašťovač

díky vylepšenému složení je nyní o 40 % účinnější v odstranění odolné mastnoty v domácnosti – sporáky, pracovní desky, digestoře, kuchyňské obklady, skříňky, dřezy apod. Vyčistí také mastnou špínu v dílnách, garážích nebo na pracovních oděvech či obuvi. S pomocí inovativní síly Bril bude nyní úklid jakékoliv mastnoty velmi snadný.

Návod na použití

Kuchyně: Nestříkejte na znečištěnou plochu a nechtě působit několik sekund. Setřete vlhkým hadrem.

Oděvy a obuv: Před praním v ruce nebo v pračce nastříkejte přímo na mastnou skvrnu a nechte několik sekund působit. Při velmi silném znečistění nastříkejte přímo a namočte na 10 minut do horké vody. Doporučujeme nejdříve udělat test stáloberevnosti na málo viditelném místě.

Velké plochy: Aplikujte přímo nebo rozřeďte ve vodě.

Obsah: 750 ml

Bril PROFESIONAL Čistič na trouby

je extra silný čistič na připečenou mastnou špínu. Nové inovativní složení nabízí ještě účinnější čistící sílu. Důkladně a bez námahy odstraní mastnotu a připečenou špínu z trub, grilů, grilovacího příslušenství, roštů, ale i pekáčů a hrnců.

Návod na použití

Sporáky a trouby: Nastříkejte na čistěnou plochu a nechte působit několik sekund. Následně setřete vhlkým hadříkem.

Větší plochy: Aplikujte přímo nebo rozředěný v horké vodě.

Obsah: 750 ml