Aby podlaha nezestárla

alex-protection-extra

Vrásky nemá ráda žádná žena. Tak, jak se snažíme omezit viditelné příznaky stárnutí na našem obličeji, hledáme řešení i pro naše podlahy. Dřevěné podlahy mají tendenci vysychat. Jak dřevo vysychá, objevují se škvíry a praskliny. Podlaha ztrácí postupem času lesk i barvu a opticky i fyzicky stárne.

Lanolin je přírodní vosk, který má široké využití. Díky jeho zvláčňujícímu a zjemňujícímu efektu si získal nezastupitelné místo v kosmetice. Navíc se používá jako vyživující látka s impregnačními vlastnostmi pro celou řadu materiálů.

Proto specialisté v laboratořích vyvinuli, speciální recepturu nového ochranného čističe na podlahy Alex Protection Extra s obsahem lanolinu, který obnovuje přirozenou krásu dřeva a prodlužuje jeho životnost. Lanolin působí v přeneseném slova smyslu také jako ochranný štít, chrání podlahu před vlhkostí a skvrnami.

Alex Protection Extra dřevěnou podlahu vyčistí i ošetří v jednom kroku. Speciální látky zabraňují vysychání podlahy, vzniku spár a prasklin. Alex Protection Extra nalije život do „žil“ vaší dřevěné podlaze.
Doporučená MO cena 113,90 Kč