Revoluce v osvěžovačích

Revoluce v osvěžovačích.docx

Osvěžovače vzduchu zná snad každý, dokážou pohlcovat pachy a navíc provoní prostor příjemnou vůní. Ale viděli jste někdy DEZNFEKCI s vůní? Tuto revoluční novinku vyvinuli vědci ve vývojových laboratořích ve Francii. Jejich snahou bylo připravit osvěžovače vzduchu, které dokážou nejen pohlcovat pachy, ale celý prostor zbaví virů, bakterií a plísní. Revoluční novinka Sanytol spojuje dezinfekci a osvěžovač vzduchu v jednom.

Jsme obklopeni roztodivnými pachy. Některé z nich nám příjemně voní, jiné naopak nesnášíme. Zápach může mít různý původ, evokuje často rozklad, působení plísní či bakterií. O zápachu na toaletě či v kuchyni není třeba mluvit. Zatuchlý vzduch v nevětrané koupelně bývá předzvěstí výskytu plísní. Nepříjemně ale může páchnout i pelíšek našeho miláčka, nebo propocený dres malého fotbalisty či trekové boty po několikadenním výšlapu. Moderní člověk ovšem vymyslel způsob, jak zápach zakrýt a obklopit se příjemnou vůní. Tak vznikly osvěžovače vzduchu.

Mikroorganismy se vyskytují všude okolo nás. Nalezneme je jak na různém povrchu věcí, na nábytku, na podlaze, ale i ve vzduchu. Některé mikroorganismy jsou původcem různých onemocnění a infekcí. Proto udržujeme doma čistotu a přirozenou hygienu. Mikroorganismy jsou ovšem i původcem mnoha zápachů. Plísně i bakterie často vyvolávají nepříjemný zápach, který klasické osvěžovače překryjí, ovšem neeliminují jejich původce.

Revoluce v osvěžovačích.2Revoluční novinka – Sanytol dezinfekční osvěžovač zápach nepřekrývá, ale odstraňuje její příčinu. Tím, že ničí 99% bakterií, virů a plísní, ničí původce zápachu a navíc osvěží prostor příjemnou vůní. Můžeme si vybrat ze třech druhů, svěží horskou vůni, příjemný mentol nebo vůni rozkvetlé květinové zahrady. Ideální je například pro použití na toaletě, kde se setkáváme s různými pachy a navíc potřebujeme udržovat přirozenou hygienickou čistotu, nebo v kuchyni či v koupelně. Vhodný je i pro použití na málo větraných místech jako je sklep, spíž nebo přístěnek. Vydezinfikuje a osvěží i vzduchu v autě nebo ve skříních. Sprej je suchý, nehrozí tedy riziko žádných skvrn. Proto se používá nejen na aplikaci do vzduchu, ale také pro dezinfekci a osvěžení různých povrchů, jako jsou například závěsy, čalouněný nábytek, koberce, matrace, polštáře či autosedačky.

Sanytol jako první nyní představuje na našem trhu revoluční řadu dezinfekčních osvěžovačů vzduchu a povrchů. Spojuje perfektní přirozenou hygienu a příjemnou svěžest.

Doporučená MO cena 85,- Kč

Doporučená MO cena 85,- Kč