Máte doma uklizeno, nebo „uklizeno“?

TZ Mate doma uklizeno 290915.docxKdyž mluvíme o úklidu, většina z nás myslí na to, jak utře prach a vyluxuje. Potíž je, že při takovém úklidu nezlikvidujeme všechnu špínu. Bakterie, viry, plísně nebo nečistoty, které ulpívají na opomíjených místech, zůstávají s námi. A narušují nejen útulnost domova, ale mohou ohrozit i zdraví členů naší rodiny. Důkladný úklid totiž není jen o hadru a vodě. Je také o tom zbavit se škodlivých mikroorganismů. Například SANYTOL univerzální sprej se hodí takřka na všechny povrchy a likviduje až 99 % bakterií, virů a plísní!

Otázka čistoty je právě na podzim aktuální. Domů si na botách nosíme bláto, špínu. Naši psí mazlíčci jakbysmet a o dětech ani nemluvě. Venku si hrají s kde čím, věší se na kliky, na které sahaly davy před nimi, a když přijdou domů a nedojdou si umýt ruce, hned všechno to, co na jejich dětských dlaních ulpělo, ulpívá na klice, židli, hračkách, nádobí a oblečení… Znáte to. Bakterie, viry, plísně a jiné nečistoty jsou rázem i tam, kde jste předtím uklízeli. Co s tím? Pořádat každodenní generální úklid a nemít čas na nic jiného?

SANYTOL univerzální sprej je chytré řešení. Jednoduše se nanáší, ještě jednodušeji se stírá. Úklid s ním je otázkou několika vteřin! A přitom jeho zásluhou zmizí nejen špína, kterou vidíte, ale i 99 % bakterií, plísní a virů.

S podzimem není spojená jen nadměrná špína, kterou si můžeme domů přinést, ale také oslabená imunita. Proto jde v případě úklidu často i o otázku zdraví a proto je vhodné k hadru a vodě čas od času přidat také dezinfekci. Bakterie, plísně a viry nás totiž při oslabené imunitě snáze mohou napadnout a my pak podléháme virózám nebo závažnějším respiračním onemocněním. SANYTOL univerzální sprej toto riziko pomůže snížit.

Navíc je skutečně univerzální. SANYTOL univerzální sprej se hodí prakticky na všechny povrchy. Neobsahuje chlór, takže zachovává jejich barevnost, a jak prokázaly testy, nenarušuje ani jejich strukturu nebo pevnost. Bez obav jej proto můžete použít na plasty, nepoškodí ani potahové látky, koberce nebo keramiku.

Naprosto hravě si poradí i s dřevěnými a kovovými povrchy s výjimkou mědi a zinku. Máte-li staré kameninové nádoby, které chcete vytáhnout ze sklepa po babičce a mít je doma třeba jako květníky, i na ně můžete vzít SANYTOL univerzální sprej. Dokonce se hodí také pro ošetření problematických povrchů, jako je například mramor nebo mosaz. Většina lidí velmi dobře ví, že mramor patří mezi nejcitlivější povrchy vůbec. Mnohé chemické látky na něm zanechávají nevzhledné skvrny, kterých se se Sanytolem univerzálním sprejem nemusíte obávat.

A kde konkrétně vám SANYTOL univerzální sprej může skvěle posloužit a zařídit, abyste měli opravdu útulný a čistý domov? Vezměte to od klik a dveří, nevynechejte ani ty na skříních. Důkladnou dezinfekci si zaslouží odpadkové koše, pracovní stoly, dětské hračky, psí a kočičí pelíšky, vypínače, ale také gauč nebo tlačítka na DVD přehrávačích, televizi a klávesnici počítače. Pokaždé prostě jen nastříkejte a setřete čistým hadříkem, případně ještě omyjte vodou (například když čistíte hračky, jídelní stůl atd.).

Co o něm ještě potřebujete vědět? Snad jen to, že SANYTOL univerzální sprej jako bonus příjemně provoní váš byt. Vybrat si ho můžete ve variantě s vůní eukalyptu, nebo grapefruitu a citronové trávy! Více na www.sanytol.cz

 

42631200 SANYTOL dezinfekce univerzalni cistic-sprej-eukalyptus 500 ml

Doporučená MO cena – SANYTOL Univerzální čistič sprej – 93,10 Kč