Už zase úklid? Proč ne.

Uklid 171114.docxKonec roku by se s lehkou nadsázkou dal označit jako období uklízení. Ti z nás, kteří mají chaty a chalupy, musí na konci roku vše připravit k zazimování a tak začíná první větší úklid. Navíc se blíží Vánoce. K  těmto svátkům patří naklizený a nastrojený byt či dům. Předvánoční čas je tedy období, kdy se většina domácností chystá na generální úklid. Ideální by bylo mít nejen celou domácnost čistou, ale mít jí i zbavenou škodlivých virů a bakterií či plísní. Nechceme ovšem nejdřív uklidit a pak teprve dezinfikovat, takto strávíme úklidem domácnosti dvojnásobek času, který bychom mohli věnovat příjemnějším věcem.

Pojďme to letošní rok udělat jinak. Pusťme se do úklidu se SANYTOLEM. Začněme pořádně od základu. Projděme postupně bytem a věnujme se úklidu jednotlivých částí.

sanytol-uklidLustr je místo, na které se pokaždé nedostaneme. Stačí jej nastříkat SANYTOL Univerzálním čistícím sprejem, setřít a lustr je nejen zbavený prachu, ale také vydezinfikovaný. Na stolky, police, skříně, dveře, kliky, domácí spotřebiče odpadkové koše, hračky, ale dokonce na matrace, koberce či sedačky je SANYTOL Univerzální čistič sprej vynikajícím pomocníkem. Spolehlivě vyčistí jednotlivé plochy a zbaví je bakterií, virů a plísní. Pro menší plochy můžeme zvolit jednorázové SANYTOL Univerzální čistící utěrky. Pro ty, kteří rádi používají k úklidu spreje, má Sanytol novinku, SANYTOL Dezinfekční Univerzální Čistič 2v1. Čistí do hloubky a zároveň dezinfikuje různé plochy a předměty v domácnosti. Lze jej použít jako čistič a dezinfekci v jednom nebo pouze jako dezinfekci již čistých ploch. Spolehlivě odstraňuje 99% bakterií, plísní a virů a tím pomáhá předcházet různým infekčním onemocněním. Navíc neobsahuje chlór a proto je šetrný k povrchům. Nastříkáte, setřete a je hotovo. Jednodužší to snad ani být nemůže.

42639200 SANYTOL dezinfekce cistic-kuchyne 500 mlKuchyně klade na úklid největší nároky. SANYTOL Silně odmašťující do hloubky odstraňuje zbytky mastnoty a usazenin. Navíc má dezinfekční účinek a je biologicky odbouratelný. Je tedy ideální pro čištění pracovních ploch v kuchyni. Pro vaši myčku se také skvěle hodí nové Sanytol tablety do myčky 4v1, které kombinují zároveň dezinfekci, mytí, sůl a oplach. Jejich jedinečné složení tak zajišťuje optimální čistotu nádobí i při krátkých programech a mytí při nízké teplotě. Jednotlivé tablety jsou baleny ve vodě rozpustném obalu, a tím zabraňují kontaktu rukou s aktivní látkou a zároveň snižují dopad na životní prostředí

42631220 SANYTOL dezinfekce univerzalni cistic-podlahy-eukalyptus 1000 mlPodlahy již sužovaly naše babičky. Mít čisto, že by se dalo jíst z podlahy, jak říkávaly, stálo hodně energie, bolavých zad i kolen. Doba je ale jiná a současné moderní mopy nám pomáhají vytírat podlahu bez větší námahy. Navíc šikovné přípravky čistí a ještě dezinfikují. Podlahy, dlaždice či velké plochy v domácnosti v jednom kroku vyčistí, odmastí a zbaví mikroorganismů SANYTOL Univerzální čistič na podlahy. Jedním setřením je hotovo.

SANYTOL má vynikající dezinfekční účinky, odstraňuje 99% bakterií, plísní a virů (včetně chřipkového viru). Neobsahuje chlór a proto je šetrný k povrchům i textiliím. Svěřte svojí domácnost do pomyslných rukou SANYTOLU a bude čistá a bezpečná. Vždyť zdraví vaší rodiny je to nejcennější

Pro další úklidové práce a dezinfekci si můžete vybrat ze široké škály výrobků Sanytol na www.sanytol.cz.