Zatočte s prachem

Zatočte s prachem.docx

S prachem se můžeme setkat doslova na každém kroku. Prach patří mezi jeden z nejčastějších alergenů a dokáže způsobit i závažnější zdravotní problémy. Z těchto důvodů se jej snažíme alespoň doma eliminovat na minimum.

Prach je všudypřítomný. „Domácí“ prach tvoříme my sami. Jsou to šupinky kůže, prach z venkovního prostředí, nebo vzniklý otěrem povrchů, kousíčky textílií atd. Je tvořen malými pevnými částicemi o průměru méně než 500 mikrometrů, které jsou rozptýlené v ovzduší nebo usazené na plochách a stěnách. Největší problém způsobují částice o velikosti 0,1 – 2 mikrometry, které jsou tak malé, že dokážou proniknout hluboko do plic, lymfatických uzlin nebo do ran a způsobit tak zdravotní komplikace. Odborné zdroje uvádějí, že s růstem výskytu prachu, roste i výskyt mikroorganismů, které mohou přispívat ke zdravotním problémům. Prach je živnou půdou i pro roztoče, kteří patří mezi nejrozšířenější alergeny.

Proto je důležité udržovat doma čisto a bezprašno. Metod, jak se zbavit prachu, je mnoho. Moderním způsobem, který si získává v posledních letech čím dál tím větší oblibu, je aplikace formou aerosolů. Aerosoly tvoří miniaturní kapičky ošetřující látky, která je přenášena na povrch. Jedním z nich je i Alex proti prachu. Dokonale čistí všechny typy povrchů jako je lakovaný dřevěný nábytek, lamináty, kůži, ale i žulu, nerezové povrchy a sklo. Díky speciálnímu složení s antistatickými složkami zabraňuje rychlému a opětovnému usazování prachu na ošetřeném povrchu a zajišťuje dlouhotrvající čistotu. Navíc eliminuje otisky. To znamená, že se skvěle hodí i pro ošetření ploch jako je právě nerez nebo například nyní tak moderní černé sklo.

Některé aerosoly nejen čistí, ale také o plochy pečují. Alex Renovátor nábytku antistatický s přírodním výtažkem ze dřeva pečuje o nábytek a díky antistatickým složkám v receptuře zabraňuje opětovnému usazování prachu a prodlužuje dobu, po kterou zůstává nábytek čistý.

Špičkovou novinkouje Alex Renovátor nábytku extra péče. Tento unikátní aerosol čistí, chránní a pečuje o nábytek. Obnovuje jeho barvu a nábytek pak vypadá jako nový. Ošetřené plochy jsou přirozeně lesklé.

Aerosoly Alex jsou moderním, rychlým způsobem, jak účinně zatočit s prachem.

Doporučená maloobchodní cena 95,30Kč za balení 400 ml.

Doporučená maloobchodní cena 95,30Kč za balení 400 ml.