Dvojí síla pro vaši pokožku

Dvojí síla

Kravské mléko je vynikajícím zdrojem mléčných proteinů, vitamínů, minerálů a dalších látek, které prospívají tělu. Pro tyto vlastnosti se mléko často používá nejen v potravinářství, ale také v kosmetice. Vždyť již ve starém Egyptě si královna Kleopatra dopřávala koupel v mléce, aby její pleť byla jemná, hebká a krásná. Proto i řada tělové kosmetiky Lactovit vsadila na sílu mléka. Nové receptury mají nyní dvojnásobnou sílu. Jsou obohacené o dvojnásobné množství mléčných proteinů a vitamínů pro maximální péči o pokožku.

Pokožka má velice důležitou funkci, chrání naše tělo. Celý den na ní ulpívá řada nečistot. Navíc na ní působí okolní vlivy, které ji vysouší a poškozují. Postupem času ztrácí pokožka pružnost a pevnost. Proto je důležité ji správně vyživovat. Vědci z laboratoří španělské společnosti Laboratorios Genesse vyvinuli nové speciální složení bohaté na mléčné složky a vytvořili tak jedinečné sprchové gely Lactovit s dvojnásobnou silou mléčných proteinů a vitamínů, které pomáhají pokožce zajistit silnější ochranu i péči.

Sprchové gely Lactovit hýčkají pokožku ve všech směrech. Díky unikátnímu složení bohatému na dvojnásobek mléčných proteinů a vitamínů, a obohacenému o minerály a další složky, čistí pokožku do hloubky, plně ji hydratují a podporují její přirozenou krásu a jemnost.

lactovit-produktySprchové gely Lactovit uspokojí celou rodinu. Čtyři základní řady se liší podle druhu pleti. Lactovit Originál poskytuje pokožce maximální výživu a péči. Je obohacený o mléčné proteiny a vitamíny, které pečují o pokožku do hloubky. Komplex vitamínů A, B a E pomáhá obnovovat buněčnou strukturu. Lactovit Aktivit chrání pokožku. Obsahuje L. Casei F., který obnovuje kožní mikroflóru narušenou vnějšími vlivy, podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky, chrání ji a regeneruje. Lactovit Lactourea zajišťuje suché a citlivé pokožce maximální hydrataci. Obsahuje 10 % Lactourey, komplexu kyseliny mléčné a čisté urey, který pokožku hydratuje a obnovuje její jemnost a elasticitu. Urea pokožce dodává vláhu, zvlhčuje ji a hydratuje, kyselina mléčná kromě hydratace navíc působí protizánětlivě.

www.lactovit.cz