drbeckmann-logo

Dr. BECKMANN

 Značka Dr. Bekmann již více než 40 let přináší zákazníkům speciální výrobky pro péči domácnost a textil.

DR. BECKMANN Hygienický čistič lednic

Hygienický čistič lednic zajišťuje důkladnou čistotu v lednicích, mikrovlnných troubách, chladicích taškách, apod. Čistí pomocí bioalkoholu, odstraňuje dokonce i lehkou námrazu. Pohlcuje pachy.

Obsah: 250 ml

DR. BECKMANN Čistící prostředek pro pračky

Čistící prostředek pro pračky odstraňuje vápenaté usazeniny, nečistotu, pachy a zbytky pracího prášku z bubnu, hadic, topného tělesa i z jiných, těžko dostupných částí pračky. Tím přispívá k delší životnosti pračky.

Obsah: 250 ml

DR. BECKMANN Čistič na sklokeramické desky

Čistič na sklokeramické desky je speciálně vyvinut pro čištění a péči o všechny sklokeramické desky a žáruodolné dveře pečicích trub. Umožňuje důkladné čištění bez zanechání šmouh a zanechává čerstvou citrónovou vůni.

Obsah: 250 ml

DR. BECKMANN Hygienický čistič pračky

čistí do hloubky interiér pračky: buben, topná spirála, hadice a další obtížně dostupné komponenty pračky. Odstraňuje špínu a nepříjemné zápachy. Zabezpečuje tak perfektní čistotu a svěžest praného prádla.

Obsah: 250 g

Skvrny, stejně jako nezvaní hosté, přicházejí vždy v tu nejméně vhodnou dobu a někdy je velmi těžké se jich zbavit. Aby každá oslava nebo party nekončila pro hostitele noční můrou v podobě těžko odstranitelných skvrn, vyzbrojte se účinným pomocníkem.

Dr.Beckmann Aktivní bělící utěrky

bílé textilie mohou časem zešednou v důsledku častého praní a ulpývání zbytku pracích prostředků na vláknech. Prádlo má nevzhledný šedý nebo žlutý nádech. Dr. Beckmann aktivní bělící utěrky působí spolehlivě proti zešednutí a žloutnutí a navrací oblečení jasnou zářivou bílou barvu.

Obsahují ideální kombinaci optických zjasňovačů, které fungují jako aktivátor bílé a s každým praním oživují a zvyšují jas bílého prádla. Praktické utěrky se vloží přímo do bubnu společně s prádlem.

Jsou účinné už při teplotě od 20 °C. Jedna utěrka vystačí pro celou prací nápln (5 kg).

Hlavní výhody:

  • Zvyšuje jas bílého prádla pri každém praní
  • Proti zešednutí & zažloutnutí
  • Pohodlné a jednoduché
  • Pro všechny typy bílých textilií
  • Pro pravidelné užití

Dr. Beckmann Vůně na prádlo

neobsahuje změkčovadla a proto je vhodná pro všechny textilie včetně mikrovlákna a funkčního prádla. Technologie postupného uvolňování provoní  Vaše prádlo  na dlouhou dobu. Možnost použití v pračce místo klasické aviváže nebo v  sušičce na prádlo. S vůní ranní svěžest.

Dr.Beckmann Vůně na prádlo

neobsahuje změkčovadla a proto je vhodná pro všechny textilie včetně mikrovlákna a funkčního prádla. Technologie postupného uvolňování provoní  Vaše prádlo  na dlouhou dobu. Možnost použití v pračce místo klasické aviváže nebo v  sušičce na prádlo. S vůní jarní louka.

DR. BECKMANN Ďáblík na skvrny tuk, omáčky

Odstraňuje také následující skrvny: smetana, nugátový krém, margarín, sádlo, dipp, horcice, pesto, dresinky

Obsah: 50 ml

DR. BECKMANN Ďáblík na skvrny maziva, oleje

Odstraňuje také následující skrvny: strojní olej, motorový olej, olej na kola, palivový olej, benzin, vazelína, saze, popel, inkoust, toner, benzin, uhlí

Obsah: 50 ml

DR. BECKMANN Ďáblík na skvrny červené víno

Odstraňuje také následující skrvny: likéry, aperitivy, šumivá vína, zmrzliny, limonády, kolové nápoje, balsamiko, džem

Obsah: 50 ml

DR. BECKMANN Sůl na záclony

Sůl na záclony a stálobarevné závěsy odstraní šedý a nažloutlý nádech včetně skvrn od nikotinu. Stačí pouze přidat k pracímu prášku.

Obsah: 80 g

DR. BECKMANN Sůl na skvrny

Sůl na skvrny pomocí aktivního kyslíku odstraní skvrny od čaje, kávy, červeného vína, ovoce, apod., a to již od 30 °C. Díky derivátům celulózy zachovává svěží barvy i po četných praních.

Obsah: 100 g

DR. BECKMANN Odbarvovač pro omylem obarvené prádlo

Odbarvovač na omylem obarvené prádlo odstraňuje nechtěné zabarvení z bílých a stálobarevných oděvů, ke kterému došlo omylem při společném praní s barevnými textiliemi.

Obsah: 75 g

DR. BECKMANN Roll on na skvrny

Roll on na skvrny je praktický, jednoduchý a rychlý odstraňovač skvrn od mastnoty, ovoce, kávy, červeného vína, apod. Účinně odstraní skvrny, aniž by musel být prán celý oděv. Je ideální pro cestování.

Obsah: 75 ml

DR. BECKMANN Pre-wash

Pre-wash se žlučovým mýdlem spolehlivě odstraňuje všechny skvrny od mastnoty, oleje, krve, mléka, apod. Pomocí kartáčku proniká tekutina hluboko do látky a rozpouští i hluboko zapuštěné skvrny.

Obsah: 250 ml

DR. BECKMANN Žlučové mýdlo

Žlučové mýdlo velice účinně, ale šetrně odstraní ty nejběžnější skvrny od mastnoty, červeného vína, kávy, krve, apod. Obsahuje koncentrovanou býčí žluč, která je nejúčinnějším přírodním odmašťovačem.

Obsah: 100 g